Компакт Colour New Clean On 011 3/5л (дуропл вп біле) Cersanit CCKZ1013501894

- В наявності
- Код: WZ-CCKZ1013501894
8 996,78 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Унітаз CersanitColour New Clean On 011 3/5л порадує Вас своєю красою і зручністю в експлуатації. Принципово новий варіант чаші без обідка. Випуск води в унітазі Cersanit Colour New Clean On 011 3/5л горизонтальний, з нижнім підведенням води . Поверхню унітазу легка у догляді, так як на ній немає зайвих вигинів для скупчення бруду. Цей унітаз призначений для підлогової установки. Кришка сидіння з матеріалу дюропластів з системою SoftClose. Поверхню унітазу не містить зайвих вигинів, що дуже зручно для прибирання. Ширина унітазу 370 мм, довжина - 645 мм, висота - 780 мм Гарантія 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 450 мм |
| Матеріал | санфаянс |
| Категорія товарів | Підлогові |
- Ціна: 8 996,78 ₴

