Кнопка управління чорний-мат 590x390x240 AlcaPlast M278
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-M278
3 907 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісні з усіма модулями ALCA Система подвійного зливу 3л/6л Розмір: 247х165 мм. Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Кнопки управління |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 907 ₴

