Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Складова частина будь-якого сучасного WC. Не порушують цілісність стіни, а лише чудово служать. Механізм вбудований в стіну. Пластмасова панель має поверхневу обробку, запобігає утворенню на ній подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
- Ціна: 2 688 ₴


