Звукоізоляційна плита з приладдям 420x400x6 AlcaPlast M930

- В наявності
- Код: WZ-M930
376 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для підвісних унітазів і біде Щоб компенсувати нерівність між керамікою і облицювальною плиткою Для установки з керамікою, має інтервал кріплення 180 мм або 230 мм Властивості: Поглинає вібрації між стіною і керамікою Без ефекту «пам'яті» Легко обрізається під розміри кераміки Матеріал: XPLE Вміст комплекту: Ізоляційна плита Захисна прокладка ізоляційної плити – 2 шт. Захисна шайба ізоляційної плити – 2 шт. Гайка М13 – 2 шт. Шайба – 2 шт. Ковпак – 2 шт. (білий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 410 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Звукоізоляція |
- Ціна: 376 ₴

