Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Профіль-тримач ущільнювача для скла. До стіни пригвинчується. Використовується разом з магнітними ущільнювачами або ущільнювачами-обмежувачами розорювання двері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | латунь |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Колір профілю | хром |
| Варіанти скла | немає |
- Ціна: 6 384 ₴


