Тримач B-SET BSRV4 Ravak D01000A074
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-D01000A074
40 320 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Профіль-тримач ущільнювача для скла. До стіни пригвинчується. Використовується разом з магнітними ущільнювачами або ущільнювачами-обмежувачами розорювання двері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 620 мм |
| Матеріал | латунь |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Колір профілю | хром |
| Варіанти скла | немає |
- Ціна: 40 320 ₴

