Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Профіль-тримач ущільнювача для скла. До стіни пригвинчується. Використовується разом з магнітними ущільнювачами або ущільнювачами-обмежувачами розорювання двері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 620 мм |
| Матеріал | латунь |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| довжина шланга | <> |
| Гарантія | 05 |
| діаметр лійки мм | <> |
| висота штанги | <> |
- Ціна: 29 328 ₴


