Декоративна планка 11/2000 Ravak XB462000001

- В наявності
- Код: WZ-XB462000001
480 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Декоративні планки служать для герметизації та усунення зазорів, що виникають при установці піддонів і ванн. Забезпечують більш просту чищення важкодоступних місць, а також дозволяють виправити ситуації, коли під час кладки стіни не вдалося зберегти правильний кут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 480 ₴

