Водостічний жолоб APZ8 - 950 AlcaPlast APZ8-950m
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-APZ8-950m
5 984 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для використання всередині приміщень Для водовідведення в душових на рівні підлоги Може розташовуватися в просторі або безпосередньо біля стіни Для безбар'єрного доступу Вміст комплекту: Водоотводящий жолоб Монтажний набір: шуруп Ø4,2×38 – 8 шт., дюбель O8 – 8 шт. Самоклеючі гідроізоляційні стрічки Захисна плівка решітки Гак для демонтажу Перфорована решітка з нержавіючої сталі Simple 8 матового кольору в охоронній плівці Монтажний набір для кріплення регульованих ніжок: шуруп 4,2×9,5– 8 шт. Комбінований гідрозатвор Регульовані ніжки 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 5 984 ₴

