Водостічний жолоб APZ6-Professional-1150 Smart AlcaPlast APZ6-1150
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Водовідвідні жолоби Alca пропонують ідеальне рішення для Вашої ванної кімнати. Встановивши водоотводящий жолоб у Вашій ванній кімнаті, Ви досягнете гармонії в просторі і отримаєте безпрепятственный перехід з мокрого зони в суху. Жолоб і грати виготовлені з якісної нержавіючої сталі у відповідності зі стандартом DIN 1.4301 (CSN 17240-Інститут Стандартизації Чеської Республіки). Також є можливість виготовлення ринв з сталі у відповідності зі стандартом DIN 1.4401 (CSN 17346); цей вид стали більше підходить для плавальних басейнів, де вода збагачена хлором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 140 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 12 262 ₴


