Водостічний жолоб APZ1 - 750 Smart AlcaPlast APZ1-750 Smart
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для використання всередині приміщень Для водовідведення в душових на рівні підлоги Може розташовуватися в просторі або безпосередньо біля стіни Для перфорованої решітки з нержавіючої сталі Для безбар'єрного доступу Вміст комплекту: Водоотводящий жолоб з сифоном Монтажний набір: шуруп Ø6×50 – 2 шт., дюбель Ø10 – 2 шт. Самоклеючі гідроізоляційні стрічки Захисна плівка для коміра ринви і впускного отвору сифона Монтажний вкладиш для захисту лотка жолоби Монтажний набір для кріплення регульованих ніжок: шуруп M6×12 – 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 135 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 7 902 ₴


