Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Решітки ALCA виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Для виробництва решіток були використані найсучасніші технології і технологічні процеси. Поверхню жолоби: глянцева або матова. Всі гострі краї якісно оброблені. В процесі виробництва даного продукту використовується нержавіюча сталь стандарту DIN 1.4301 ČSN 17240. Для індивідуальних рішень Клієнтів може бути запропонована нержавіюча сталь більш високого класу. Навантажувальне опір водовідвідного жолоби протестовано і відповідає класу К3 згідно нормі ČSN EN 1253.Для водовідвідних жолобів ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12.Клас навантаження K3 300 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 3 830 ₴


