Водостічний жолоб APZ12 - 850 з порогами для перфорованої сітки або решітки під кладку плитки Tile AlcaPlast
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДМІННА ЧИСТИТЕЛЬНОСТЬ - Там, де в сифонах стандартно тільки один гідрозатвор, пластиковий жолоб ALCAPLAST використовує систему подвійного гідрозатвори зі знімними впускними елементами. Таким чином, ми отримуємо сифон з подвійним гідрозатворів і можливістю простий і бездоганною очищення обох камер гідрозатвори аж до стічної труби. НИЗЬКА ВИСОТА МОНТАЖУ - 85mm КОМБІНОВАНИЙ ГІДРОЗАТВОР - Заслінки відкриваються при проходженні води сифоном і забезпечують її відтік. Поки сифоном не протікає вода - заслінки закриті і навіть при пересиханні водяного гідрозатвори запобігають проникненню запаху з каналізації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 6 569 ₴


