Водостічний жолоб APZ10 - 750 AlcaPlast APZ10-750M
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-APZ10-750M
7 283 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
родолговатый ринву Alca Plast призначається для відведення води на рівні підлоги. У виробництві вироби використаний метал і пластик. Завдяки міцним матеріалів та обробці металевих елементів забезпечується стійкість до води, виключається поява іржі. Купити водоотводящий жолоб Alcaplast Аpz10 можна за доступною ціною з гарантією від чеського виробника 2 роки.
Характеристики ринви Alca Plast
- Фіксується за допомогою шурупів і дюбелів, які йдуть в комплекті.
- Зверху передбачена решітка з металу, яка відрізняється матовим кольором.
- У конструкції ринви Alca Plast передбачені 4 ніжки, висота яких регулюється.
- Вода збирається в пластиковий жолоб і виводиться спеціальним виходом, прикріпленим до каналізаційної труби.
- Для запобігання проникнення неприємного запаху з каналізації передбачений комбінований гідрозатвор.
Купити водоотводящий жолоб Alcaplast Аpz10
Вироби ефективно виводять велику кількість води завдяки особливостям конструкції. За рахунок особливостей монтажних елементів можна відрегулювати висоту установки. Підходить для монтажу в просторі або безпосередньо біля стіни. Водоотводящий жолоб Alcaplast Аpz10 відрізняється тривалим експлуатаційним ресурсом. Офіційна гарантія від виробника становить 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 7 283 ₴

