Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Для використання всередині приміщень Для водовідведення в душових на рівні підлоги Може розташовуватися в просторі або безпосередньо біля стіни Для перфорованої решітки з нержавіючої сталі Для безбар'єрного доступу.Водоотводящий жолоб з нержавіючої сталі (обробленої методом травлення і пасивації, а також пройшла електрохімічну полірування)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 160 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 8 507 ₴


