Водостічна решітка Line - 300 (глянц.) AlcaPlast LINE-300L
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхню жолоби: глянцева або матова. Всі гострі краї якісно оброблені. Область застосування: Для водовідвідних жолобів ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12 Вміст комплекту: Решітка Гак для демонтажу Пластикові ущільнювальні шпонки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 1 228 ₴


