Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхню жолоби: глянцева або матова. Всі гострі краї якісно оброблені. В процесі виробництва даного продукту використовується нержавіюча сталь стандарту DIN 1.4301 ČSN 17240. Для індивідуальних рішень Дно решітки покрито спеціальним шорстким матеріалом для зручної та безпечної укладання плитки всередину решітки. Floor-750 нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 3 577 ₴


