Водозлив д/вмивав. CLICK-CLAK 5/4“ суцільнометалевий з переливом та великої білої заглушкою AlcaPlast A392B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водозлив д/вмивав. CLICK-CLAK 5/4“ суцільнометалевий з переливом та великої білої заглушкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Донні клапани |
- Ціна: 2 159 ₴


