Водозлив для умивальника 5/4 з нержавіючої сіткою d63 AlcaPlast A31

- В наявності
- Код: WZ-A31
171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики товару: пробка – матеріал ПВХ сітка зливу – білий пластик різьба для підключення до сифону для умивальника 5/4 з нержавіючої ґратами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Донні клапани |
- Ціна: 171 ₴

