Водоотводящий жолоб з нержавіючої сталі модулярный AlcaPlast APZ13-850
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-APZ13-850
8 043 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики: Матеріал жолоби: нержавіюча сталь DIN 1.4301, ČSN 17240 Водоотводящий жолоб з нержавіючої сталі (обробленої методом травлення і пасивації, а також пройшла електрохімічну полірування) Самоклеючі стрічки для якісної гідроізоляції Регульований по висоті Гарантія 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 945 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 8 043 ₴

