Водоотводящий жолоб з нержавіючої сталі модулярный AlcaPlast APZ13-750
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики: Матеріал жолоби: нержавіюча сталь DIN 1.4301, ČSN 17240 Водоотводящий жолоб з нержавіючої сталі (обробленої методом травлення і пасивації, а також пройшла електрохімічну полірування) Самоклеючі стрічки для якісної гідроізоляції Регульований по висоті Гарантія 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 845 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 85 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 7 149 ₴


