Вентиляційний клапан d50 AlcaPlast APH50
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики: Матеріал - поліпропілен Діаметр головки клапана 50 мм Служить для вентиляції стічних труб, Запобігає надходження запаху зі стічних труб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 25 |
| Довжина | 75 мм |
| Категорія товарів | Вентиляційні решітки |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 331 ₴


