Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Гарний дизайн ванної Cersanit Zen 180x85 порадує навіть самого вимогливого користувача. Ванна виготовлена з якісного акрилу білого кольору. Досить великий внутрішній простір, зручні підлокітники під руки і кисті ще більше додадуть комфорту і розслаблення під час прийняття ванних процедур. Спеціальні контури зони спини в Cersanit Zen 180x85 для забезпечення оптимального положення тіла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1820 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 490 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 230 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 10 807,18 ₴


