Ванна Zen 170x85 Cersanit AZBR1000711574

- В наявності
- Код: WZ-AZBR1000711574
10 001,55 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Гарний дизайн ванної Cersanit Zen 170x85 порадує навіть самого вимогливого користувача. Ванна виготовлена з якісного акрилу білого кольору. Досить великий внутрішній простір, зручні підлокітники під руки і кисті ще більше додадуть комфорту і розслаблення під час прийняття ванних процедур. Спеціальні контури зони спини в Cersanit Zen 170x85 для забезпечення оптимального положення тіла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1720 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 200 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 10 001,55 ₴

