Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Прямокутна ванна Cersanit Virgo 170x75 це класика, виконана в сучасному високоякісному акрилі. Це відмінний варіант для кімнати в стилі мінімалізм. Не дивлячись на простоту дизайну, ванна Virgo дуже зручна в застосуванні. У вартість ванни Cersanit Virgo 170x75 входить так само вартість ніжок для монтажу. Додатково можна придбати передню і бічні декоративні панелі, поручень білого або сріблястого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1710 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 200 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 8 960,57 ₴


