Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Акрилові ванни власного виробництва (класична або PU Plus версії) доповнені високоякісними компонентами від відомих компаній-виробників в Чехії та інших країнах EU. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами. Додаткові опції до ванни Ravak Vanda II Ніжки (опори Ravak арт. CY00000000); Передня панель (екран (CZ001V0A00)); Бічна панель (CZ00110A00); Кріплення (B23600000N); Можливий варіант підводного освітлення (хромотерапія)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1610 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 180 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 16 224 ₴


