Ванна Sicilia new 170x100 (права) Cersanit AZBA1000923342
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Кутова ванна Cersanit Sicilia New 170x100 R дуже містка, її обсяг становить 240 к. Внутрішній простір виконано у формі овалу з зручним місцем для сидіння у внутрішньому куті. Базова комплектація ванна Cersanit Sicilia New 170x100 R включає в себе ванну і кріплення до неї. Ванни Sicilia є в правому і лівому виконанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1710 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Висота | 480 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Асиметричні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 240 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 10 340,10 ₴


