Ванна Sicilia new 150x100 (права) Cersanit AZBA1000903340

- В наявності
- Код: WZ-AZBA1000903340
9 304,55 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Кутова ванна Cersanit Sicilia New 150x100 R дуже містка, її обсяг становить 187 л. Внутрішній простір виконано у формі овалу з зручним місцем для сидіння у внутрішньому куті. Базова комплектація ванна Cersanit Sicilia New 150x100 R включає в себе ванну і кріплення до неї. Ванни Sicilia є в правому і лівому виконанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Асиметричні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 187 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 9 304,55 ₴

