Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Акрилові ванни власного виробництва (класична або PU Plus версії) доповнені високоякісними компонентами від відомих компаній-виробників в Чехії та інших країнах EU. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами. Додатково: ніжки/опори Ravak Rosa CY55000000 передня панель з кріпленням Ravak Rosa II 1600R панель (CZL1200A00) кріплення панелі Ravak Rosa (B23000100N) набори злив-переливання з набором води або без нього підголовники: сірий (B63200000O), білий (B632000001) ручки для ванн зі скляними дверцятами білого (B532000001) і сірого кольору (B53200000O) ручки для ванн, які встановлюються без шторки білого кольору (B532L00001) та з нержавіючої сталі (B5320000P0) профільні шторки на ванну Ravak VSK2 Rosa 1600 R Rain (76P9010041) або Ravak VSK2 Rosa 1600 R Transparent (76P90100Z1) безпрофильные шторки на ванну Ravak CVSK1 ROSA 160/170 R (7QRS0100Y1) з білим профілем, Ravak CVSK1 ROSA 160/170 R (7QRS0C00Y1) профіль - полірований алюміній, Ravak CVSK1 ROSA 160/170 R (7QRS0U00Y1) профіль - сатин Гідромасажна система на вибір. Гарантія - 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1620 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Асиметричні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 235 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 27 072 ₴


