Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Акрилові ванни власного виробництва (класична або PU Plus версії) доповнені високоякісними компонентами від відомих компаній-виробників в Чехії та інших країнах EU. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами. Передня панель полегшує доступ до ванни. До ванни Rosa II можна докупити практичні аксесуари (опору, стічний комплект для ванни, передню панель, підголовник, ручку). Також можна доповнити шторою для ванни VSK2 Rosa або CVSK1 Rosa. Можливість встановлення гідромасажної системи. Для цілісного рішення та узгодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо ванну Rosa II комбінувати з іншими виробами концепції Rosa (умивальник Rosa, шафкою SDU Rosa або SDU Rosa Comfort, змішувачем для ванни або змішувачем прихованого монтажу), інший меблями для ванних кімнат і продукцією RAVAK. Ванну можна оснастити підводним освітленням – Хромотерапія H20 Color. Гарантія - 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1710 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Асиметричні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 260 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 28 224 ₴


