Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванни KOLO задовольняють навіть самого вимогливого клієнта. Властивості акрилу і технологія виробництва дозволяють отримати оригінальну форму ванни, яка забезпечує зручність використання і є гарантією комфортного відпочинку. Завдяки своїй гладкій поверхні, звукопоглинальний акрил легко підтримувати в чистоті. Він легкий, але дуже міцний, а його тепла поверхня чудово впливає на шкіру. Сучасні акрилові ванни KOLO створюють нові можливості дизайну ванних кімнат. Товщина матеріалу 5мм, 84 місяці офіційної гарантії від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1720 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 480 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 190 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 5 976 ₴



