Ванна New Day 150x150 Ravak C661000000
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-C661000000
27 840 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Акрилові ванни власного виробництва (класична або PU Plus версії) доповнені високоякісними компонентами від відомих компаній-виробників в Чехії та інших країнах EU. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами. Додаткові опції до ванни Ravak NewDay Ніжки (опори Ravak арт. CY65000000); Передня панель (екран (NewDay Gentiana CZG1000AN0)); Кріплення передньої панелі (NewDay Gentiana B26500000N) Підголовник (сірий (B66500000O), білий (B665000001)); Гідромасажна система на вибір; Можливий варіант підводного освітлення (хромотерапія).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 1510 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Симетричні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 295 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 27 840 ₴

