Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Прямокутна ванна Cersanit Lorena 170x70 відмінно вписується в ванну кімнату абсолютно будь-якого планування. Витонченість класичних форм поєднується з високоякісним акриловим матеріалом. Польські виробники Cersanit завоювали довіру покупців на європейських ринках і не втомлюються його виправдовувати. Тому Cersanit Lorena 170x70 – це вибір тих, хто цінує власний комфорт і піклується про стильному вигляді свого будинку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1710 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 170 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 6 833,35 ₴


