Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Cersanit Lana 170х70 - це прекрасна ванна, яка має привабливе поєднання прямокутних зовнішніх обрисів і фігурно виконаного внутрішнього простору. Обсяг даної ванни становить 215 літрів. Довжина ванни Cersanit Lana 170х70 становить 170 см, ширина — 70 див Завдяки таким параметрам можна встановлювати цю модель навіть у невеликих приміщеннях. Великий внутрішній простір не сковує рухи і дозволяє розташуватися так, як Вам захочеться.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1720 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 430 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 185 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 6 100,14 ₴


