Ванна Lana 140x70 Cersanit AZBR1001631943

- В наявності
- Код: WZ-AZBR1001631943
5 566,07 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Cersanit Lana 140х70 - це прекрасна ванна, яка має привабливе поєднання прямокутних зовнішніх обрисів і фігурно виконаного внутрішнього простору. Обсяг даної ванни становить 150 літрів. Довжина ванни Cersanit Lana 140х70 становить 140 см, ширина — 70 див Завдяки таким параметрам можна встановлювати цю модель навіть у невеликих приміщеннях. Великий внутрішній простір не сковує рухи і дозволяє розташуватися так, як Вам захочеться.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1430 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 140 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 5 566,07 ₴

