Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Всі емальовані ванни Koller Pool виготовлені з тришарового емальованої сталі подвійного випалу. Цей матеріал має максимальний ступінь захисту від зносу і ударів.
Довговічні, стійкі до подряпин, стійкі до хімічних продуктів (лугів, кислот та миючих засобів), термостійкі, прості в установці. Витримують високе навантаження до 300 кг (за умови застосування заводських ніжок). Не потребують сервісного обслуговування. Технологія подвійного випалу і багатошарове покриття емаллю, передові технології виробництва разом з міжнародними стандартами якості дають можливість запропонувати 30-річну гарантію на всі важкі ванни товщиною 3,5 мм і 10-річну гарантію на сталеві ванни 2,5 мм. Класичні форми сталевих ванн Koller Pool актуальні в будь-якому інтер'єрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1720 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 430 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 123 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 10 083 ₴


