Ванна Kaliope 153x100 (права) Cersanit AZBA1000220040

- В наявності
- Код: WZ-AZBA1000220040
9 250,24 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Кутова ванна Cersanit Kaliope 153x100 R, не дивлячись на свій значний обсяг у 225 літрів, справляє враження акуратного і не громіздкого об'єкта. З боку внутрішнього кута ванна має зручне місце для сидіння і невелику поличку, яку можна використовувати для банного приладдя. Існують правий і лівий варіант ванни Cersanit Kaliope 153x100 R. В комплект ванни входять ніжки для монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1530 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Асиметричні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 225 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 9 250,24 ₴

