Ванна Formy 01 170x75 Ravak C691000000
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-C691000000
22 560 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Акрилові ванни власного виробництва (класична або PU Plus версії) доповнені високоякісними компонентами від відомих компаній-виробників в Чехії та інших країнах EU. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами. Додаткові опції до ванни Formy ніжки (опори Ravak арт. CY10000000) штори для ванни (40VV010241) або (40VV0102Z1) гідромасажна система на вибір можливий варіант підводного освітлення (хромотерапія).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 203 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 22 560 ₴

