Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієвий профіль 7570/14 білий 1370
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
- Ціна: 652,50 ₴


