SMSD2-100 B-R (Transparent) хром Душові двері Ravak 0SPABA00Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальне і елегантне рішення для створення душового простору в ніші . Пристосуються до можливих будівельним нерівностей.Впевнений дизайн світового рівня приведе в захоплення кожного любителя естетичних рішень, але на перший погляд в очі не впадає. Душовий куточок SmartLine додасть ванній кімнаті витонченість, і ніколи не перестане Вас радувати.Продуманий з'єднувальний профіль дозволяє відрегулювати душовий куточок до 15 мм в обидві сторони, що дозволяє адаптуватися можливим будівельним нерівностей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 36 240 ₴


