SMPS-100 R (Transparent) хром Нерухома стінка Ravak 9SPA0A00Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальний партнер для душових дверей SMSD2. Їх дует дозволяє отримати сучасний душовий куточок необхідних Вам розмірів.Точне виконання окремих складових душового куточка SmartLine подібно безпомилкової роботи годин. Такі елементи, як підьомний механізм дверей, висока гранична планка, що запобігає розбризкуванню води, або ж практична ручка всередині/зовні душового куточка гармонійно між собою поєднуються і утворюють ідеальне одне ціле з максимальним комфортом для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Нерухомі |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 22 944 ₴


