Runa Умивальник меблевий 60 см Kolo L81960000

- В наявності
- Код: WZ-L81960000
1 860 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна-виробник: Польща/Україна. Тип: меблева. Матеріал: фаянс. Кріплення для монтажу є, купуються окремо. Перелив: так. Кріплення: до тумбі. Розташування змішувача: по центру. Отвори для змішувача: 1. Форма: прямокутна. Колір: білий
Для комплектування з шафкою під умивальник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 470 мм |
| Матеріал | санфаянс |
| Категорія товарів | Меблеві |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 860 ₴

