Runa Умивальник меблевий 50 см Kolo L81950000

- В наявності
- Код: WZ-L81950000
1 452 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна-виробник: Україна.Матеріал: кераміка. Монтаж: на тумбу. З отвором під змішувач. З отвором під перелив. Колір: білий. Гарантія: 7 років
Кріпиться за допомогою гвинтів. Для комплектації з напівп'єдесталом і п'єдесталом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 490 мм |
| Матеріал | санфаянс |
| Категорія товарів | Меблеві |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 452 ₴


