Runa Компакт підлоговий Kolo L89200000

- В наявності
- Код: WZ-L89200000
5 010 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна-виробник:Україна .Тип: на підлогу. Колір кераміки: білий. Поверхня: матовий
В комплекті кріплення, без сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 440 мм |
| Матеріал | санфаянс |
| Категорія товарів | Підлогові |
- Ціна: 5 010 ₴


