PPS-90 white (Transparent) Душова нерухома стінка Ravak 90G70100Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальний партнер для душових дверей. Їх дует дозволяє створити квадратний або прямокутний душовий куточок у відповідності з Вашими потребами. Біля нерухомої стінки можна розмістити пральну машину або умивальник.Мінімум металевих профілів і максимум прозорого скла. Мова йде про вироби серії Pivot. Підходить для ванних кімнат, де необхідно підкреслити красу кахлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Нерухомі |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 12 288 ₴


