PPS-80 bright alu (Transparent) Душова нерухома стінка Ravak 90G40C00Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальний партнер для душових дверей. Їх дует дозволяє створити квадратний або прямокутний душовий куточок у відповідності з Вашими потребами. Біля нерухомої стінки можна розмістити пральну машину або умивальник.Мінімум металевих профілів і максимум прозорого скла. Мова йде про вироби серії Pivot. Підходить для ванних кімнат, де необхідно підкреслити красу кахлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Матеріал | пластик/скло |
| Категорія товарів | Нерухомі |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 12 192 ₴


