Freja Умивальник меблевий 55 см Kolo L71955000

- В наявності
- Код: WZ-L71955000
1 485 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник для монтування на тумбу З отвором під змішувач З переливом Матеріал: кераміка Колір: білий
Для комплектування з шафкою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 480 мм |
| Матеріал | санфаянс |
| Категорія товарів | Меблеві |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 485 ₴

