Freja Умивальник меблевий 45 см Kolo L72945000

- В наявності
- Код: WZ-L72945000
1 359 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спосіб монтажу: Підвісні, На п'єдестал, На напівп'єдестал Форма: Напівкруглі Матеріал: Кераміка Колір: Білий Поверхня: Глянцева Кількість місць: Одинарні Отворів під змішувач: Одне Перелив: З переливом Комплектація: Тільки раковина Гарантія: 10 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | санфаянс |
| Категорія товарів | Меблеві |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 359 ₴

