CSDL2-90 satin (Transparent) Душові двері Ravak 0QV7CU0LZ1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальне рішення для створення душового простору в ніші з украй широким входом. Двері відкриваються всередину душового куточка, що дозволяє його провітрювати і тим самим уникнути неприємних крапель води на підлозі.Душовий куточок в оригінальному дизайні від студії Design Nosal повторює форми більш ніж п'ятдесяти інших виробів (концепція Chrome), призначених для ванни і туалетної кімнат.Регулюється утримувач шарнірний душових куточків Chrome має можливість установки під різним кутом і тим самим вирівняти можливі нерівності стіни. Абсолютну герметичність душового куточка гарантує нижній ущільнювач і гранична планка висотою 10 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Колір профілю | Сатин |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 36 528 ₴


