CRV1-100 bright alu (Transparent) Душові двері Ravak 1QVA0C01Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Створіть квадратний або прямокутний душовий куточок з допомогою комбінації душових дверей і нерухомої стінки. Біля нерухомої стінки можна розмістити умивальник або пральну машину. В основі дизайну душових куточків Chrome лежить овальна форма, що об'єднує всі його елементи в одне злагоджене ціле. Відразу вона утворює гармонійну симфонію з однойменної концепцією д/ванних кімнат.Розпашні двері Chrome володіють унікальною перевагою, а саме відкриваються як всередину, так і назовні. Таким чином, вода стікає всередину душового простору і підлога залишається сухим, що виключає можливість послизнутися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 2080 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 25 632 ₴


